VERİ SAHİBİNİN AÇIK RIZA BEYANI

 

Ben, aşağıda belirtilen PLN EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ tarafından yayınlanan Aydınlatma Metni’ni okuyup anladığımı ve aşağıda detaylı olarak belirtilen hususlar doğrultusunda kişisel verilerimin toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine ve saklanmasına izin verdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim:

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, aşağıda belirtilen kişisel verilerimin PLN EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına ve belirtilen amaçlar doğrultusunda üçüncü kişilere veya işbirliği yapılan yurt içi ve yurt dışındaki kurum ve kuruluşlara aktarılmasına muvafakat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 

Kişisel Veriler:

  • Kimlik, iletişim, adres, ad-soyad veya unvan, kimlik, vergi numarası, Mersis numarası, yaş, cinsiyet, meslek, ticari faaliyet, banka hesap bilgileri, biyometrik veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler gibi kişisel bilgiler.
  • Telefon numarası, adres, e-mail adresi, faks numarası, IP adresi gibi iletişim bilgileri.
  • Fiziksel mekan güvenliği kapsamında alınan kayıtlar ve belgelere ilişkin kişisel veriler, kamera kayıtları, parmak izi kayıtları ve güvenlik noktalarında alınan kayıtlar.
  • Fotoğraf ve kamera kayıtları, fiziksel mekan güvenliği bilgileri.
  • Ehliyet, nüfus cüzdanı ve pasaport belgeleri gibi kişisel veri içeren belgelerin kopyaları.
  • Özel nitelikli kişisel veriler: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 6. maddesinde belirtilen biyometrik ve genetik veriler, dernek, vakıf veya sendika üyeliği bilgisi, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler.

 

Rıza ve Onay: Yukarıda belirtilen bilgiler doğrultusunda, kişisel verilerimin işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin rızamı açıkça beyan ederim. PLN EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ’nin Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında web sitesinde bulunan Aydınlatma Metni’ni okuyup anladığımı ve burada belirtilen haklarımı bilincinde olduğumu kabul ederim.


 

PLN EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ
Mete Cad. No:10 Yeni Apt. K:2 D:7 34437 Taksim/İSTANBUL
Tel: +90 850 885 07 35
E-mail: [email protected]