Polonya Yatırım Danışmanlığı

 

Polonya’da yatırım yapmak ve Şirket Kurmak istiyorsanız ticari faaliyetlerinizi Polonya’da devam ettirmek için mutlaka Polonya Yatırım Danışmanlığı  için bizimle iletişime geçmelisiniz. Türk girişimci ve yatırımcısının Polonya’da şirket kurması, Avrupa’da iş yapma fırsatlarını değerlendirmek isteyen Türk iş insanları için önemli bir adımdır. Polonya’nın Avrupa Birliği içerisindeki yeri ve konumu, ekonomik olarak orantılı büyümesi, stabil para politikası ve lojistikte gelişmiş altyapısı, iş dünyası için son derece çekici bir kaç başlıktan biridir. Türkiye ve Polonya arasındaki tarihsel ve kültürel bağlar, iş birliği olanaklarını daha da güçlendirmektedir.

 

Kuruluşu 2013 yılında gerçekleşen Polonya Kültür, sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda Polonya’nın da en büyük ve başarılı Eğitim ve Yatırım Danışmanlığı  firmalarından biridir.  Polonya Varşova Merkezli olan şirketimiz Türkiye de İstanbul, İzmir ve Denizli şehirlerinde Danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir. Hizmet verdiğimiz firmaların yıllar içerisinde ihtiyaç duyduğu gereksinimlerden yola çıkarak bünyemizde bulunan Atlas Law ve Keynes Business and Accountancy Services şirketlerimiz ile de Polonya’nın yanı sıra, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren şirketlere, bireylere ve kuruluşlara uluslararası hukuk, muhasebe ve insan kaynakları hizmeti ve danışmanlığı vermekteyiz. Şirketlerimiz Polonya Türkiye Ticaret Odası üyesidir.

 

Polonya’da şirket kurmak isteyen Türk işletmeleri

 

Polonya Kültür, Polonya’da şirket kurmak isteyen Avrupa’daki müşteri ağıını genişletmek ve tüzel bir şirket ile ticaret ağını genişletmek isteyen Türk işletmelerine geniş çaplı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bu doğrultuda, Polonya’da kurmak istediğiniz  şirket türü, muhasebe ve diğer aylık hizmetler hakkında Özellikle kuruluş maliyetleri, gerekli belgeler ve süreçler için tahmini zaman çerçevesi, kuruluş sonrasındaki aylık ve yıllık maliyetler ve Polonya’nın genel vergi şeması bizim için önem taşıyor.

 

Öncelikle, Polonya’nın yasal düzenlemelerini, vergi sistemini ve iş kurma prosedürlerini derinlemesine anladığımızdan emin olmak gerekir. İş planınızı hazırlamanıza, işletmenizi tescil ettirmenize ve gereken tüm belgeleri düzenlemenize aşamalarını birlikte yürütüyoruz. Ayrıca, Polonya’daki bankacılık işlemleri ve vergi süreçleri gibi konularda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

WhatsApp Image 2023-07-30 at 00.13.52

00

Firma Açılışı

Polonya'da Yatırım Yapmak

Şirket Açılışı ve İş Kurmak

Diğer Tüm Hizmetlerimiz için

 • Neden Polonya'da Yatırım Yapmalısınız?

Avrupa Birliği ve Tek Pazar

100%

Ekonomik Ortam ve Alt yapı

85%

Yatırımcılara Yönelik Teşvikler

80%

Ucuz İş Gücü ve İstihdam

91%

Endüstri ve Teknoloji Parkları

75%

Lojistik Ulaşım Kolaylığı

92%
alt

Polonya'da Yatırım Fırsatları için

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

 • Başvuru
  Talebi

 • Bilgilendirme
  Toplantısı

 • İhtiyaç
  Analizi

 • Teklif ve
  Değerlendirme

 • Şirket
  Kuruluşu

YATIRIM & TİCARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 • Polonya Kültür olarak , danışanlarımıza Polonya’da şirket kurma sürecinde adım adım rehberlik etmekteyiz. Şirket türü seçimi, gerekli belgelerin hazırlanması ve ticaret siciline kayıt işlemleri gibi aşamalarda uzman danışmanlık sağlıyoruz.
 • Şahıs şirketleri, sınırlı sorumluluk şirketleri ve anonim şirketler dahil olmak üzere farklı şirket türleri konusunda müşterilerimize detaylı bilgi ve seçenek sunuyoruz.

 • şirketinizin ticaret siciline kaydedilmesi, değişikliklerin kaydedilmesi ve diğer ticaret sicili işlemleri konusunda uzmanlığa sahiptir.
 • Müşterilerimizin vergi numarası alımı, vergi beyannamelerinin hazırlanması ve diğer izinlerin temini konularında etkin destek sağlıyoruz.

 • Müşterilerimizin vergi numarası alımı, vergi beyannamelerinin hazırlanması ve diğer izinlerin temini konularında etkin destek sağlıyoruz.

 • Yenilikçi ve profesyonel bir yaklaşımla, Atlas Law müşterilerine kaliteli hukuki hizmet sunmayı taahhüt eder.

 • Müşterilerimizin işlerini başarıyla büyütmeleri ve sürdürmeleri için gereken hukuki desteği sağlamak amacındayız. Daha fazla bilgi veya danışmanlık için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 • Türk ve Polonyalı şirketlere şirket sözleşmeleri konusunda hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti sunmaktayız. Firmamız, alım-satım sözleşmeleri, hizmet sözleşmeleri, kira sözleşmeleri, bayilik sözleşmeleri, distribütörlük sözleşmeleri ve diğer tüm ticari sözleşmelerin hazırlanması ve uygulanması konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır.