Aralık 1, 2023

Lazarski Üniversitesi Uçuş Akademisine Bluesky Awards tarafından verilen Avrupa’nın En iyi Pilotaj Üniversitesi 2023 Başarı ödülünü Lazarski Üniversitesi’nin Türkiye temsilcisi olan Polonya Kültür ‘den İş Geliştirme Müdürü Bilgehan SEÇAL üniversite adına kabul etti. Havacılıkta; gökyüzüne ve mükemmelliğe olan bağlılığımızı takdir ettiği için Blue Sky’a teşekkür ediyoruz.

Havacılık endüstrisindeki olağanüstü başarıları ve yenilikleri takdir eden ve onurlandıran saygın bir uluslararası organizasyon olan BlueSky Awards, 25 Kasım 2023 tarihinde muhteşem bir törenle ödüllerini sahipleriyle buluşturdu. Uluslararası Havacılık endüstrisindeki olağanüstü başarıları ve yenilikleri takdir eden ve onurlandıran saygın bir uluslararası organizasyon olan Blue Sky Awards 25 Kasım 2023 tarihinde Beykent Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen muhteşem bir törenle ödüllerini sahipleriyle buluşturdu.

Uluslararası arenada referans gösterilen “2023 Blue Sky Havacılık Başarı Ödülleri” aday gösterilen Lazarski Aviation Academy en iyi Pilotaj Üniversitesi dalında onlarca uçuş akademisini geride bırakarak bu başarı ödülüne layık görüldü. Uluslararası arenada referans gösterilen organizasyonda Lazarski Aviation Academy 2023 En iyi Pilotaj Üniversitesi seçildi. Bu sene 30. Yılını kutlayan Lazarski üniversitesi öğrencileri, akademik eğitim kadrosu, kıymetli partnerleri ve paydaşları ile Avrupa’da her zaman standartları yakalayan , sınırları zorlayan bir üniversite olmuştur.